21 marca 2012

Popołudniowa wizyta na budowie, ok. 18. Pogoda bardzo dobra.

Znad obu garaży zniknęły rusztowania z zadaszeniem. W dużym garażu nie wykonano żadnych nowych wylewek (Łunochod nie ruszany). Z drobniejszych zmian – zamontowano fragmenty kanałów wentylacyjnych, a spod budynku 6 znikło wiaderko z kawałkami prętów zbrojeniowych. Zjazd do małego garażu został wyrównany, wewnątrz również nie zauważyłem żadnych istotnych różnic. Pod budynkiem 5 wilgoć – trudno mi określić, czy to woda, czy Kalmatron. Kurtyny foliowej oddzielającej ten obszar (jak w przypadku 3-4) nie ma.

Rozpoczęła się budowa dwóch śmietników – przy budynku 4 oraz przy furtce od strony torów. Pojawiły się nowe fragmenty gotowych chodników chodników – od budynków 8 i 9 do furtek od strony Gryczanej (przy tej okazji zmasakrowany został trawnik, ale jak to mówią: do pozwolenia się zagoi :)), a także szerszy bulwar pomiędzy budynkami 7-8. W wielu innych miejscach widać rozpoczęte układanie chodników na różnych etapach. Prace w tym zakresie postępują szybko do przodu i kolejne alejki rosną w oczach. Przysypano ziemią obszar wyłożony styropianem i żółtą matą pomiędzy budynkami 2-3-5-6.

Nie zauważyłem nowych przegród na balkonach, za to Sąsiedzi donoszą na forum, że działają już windy!

Tags: , , , ,
Dodaj komentarz Trackback

komentarze 2

 1. Naciagneli was na kase.

  Wiem od srodka jak to bylo wszystko robione.
  Obraz nedzy Zreszta do tej pory sledze wasza strone .Poradze porobic zdiec na klatkach w lokalach przy oknach /zamalowane pordzewiale katowniki, wykonanie obr. blacharskich ,miejsca parkingowe z myjnia bardzo niskie ,itp. …
  pozdrawiam mieszkajacych .

 2. Wszędzie są takie niedoróbki. A jak Pani wiedziała wcześniej o takich rzeczach to było napisać, a nie jak prawie się kończy „żenującego dewelopera roku” budowa, to wtedy się Pani odzywa i mądrzy.
  Pozdrawiam
  przyszły mieszkaniec osiedla

Dodaj komentarz