Kolejne zebranie wspólnoty – 24 lipca 2014

Jak wiecie lub też i nie, 24 lipca odbędzie się kolejne zebranie naszej wspólnoty mieszkaniowej. Głosowane będą uchwały związanie ze zmianą sposobu zarządu – czyli w skrócie nad przejęciem zarządu właścicielskiego nad Osiedlem Tęczowym.

Wyciągając wnioski z porażki poniesionej w głosowaniu 26 czerwca, prosimy Właścicieli o większą mobilizację. Jak zawsze, w razie niemożności osobistego uczestnictwa zachęcamy do udzielenia pełnomocnictwa komuś, kto się na zebranie w 100% wybiera, lub członkowi Rady Osiedla.

Aby zdopingować, po prawej stronie umieściłem licznik odliczający czas do zebrania oraz wykres paskowy. Deklaracje oznaczają osoby, które nie zgodziły się na udzielenie pełnomocnictwa, ale zadeklarowały stuprocentową obecność na zebraniu.

Druk pełnomocnictwa do pobrania

Pytania do Rady Osiedla można kierować na dedykowaną jej skrzynkę: rada@osiedle-teczowe.waw.pl 

 

Warszawa, dn. 11 lipca 2014

Właściciel/ka mieszkania na Osiedlu Tęczowym w Warszawie,
ul. Szczęsna 7,7a,7b,7c,9,9a,11,11a,13,13a

Sąsiadko / Sąsiedzie

Pomimo naszych starań oraz obecności licznych mieszkańców Osiedla Tęczowego podczas zebrania wspólnoty mieszkaniowej, 26 czerwca nie udało się odwołać zarządzającej osiedlem firmy GAMA i wyłonić zarządu właścicielskiego. Do tego, aby uchwały zostały przyjęte a zmiany zaprotokołowane notarialnie zabrakło zaledwie 4% udziałów, co pokazuje jak ważny jest każdy głos!

Kolejna szansa na odwołanie firmy GAMA pojawi się na zebraniu, które odbędzie się już 24 lipca o godz. 18.00.

Pamiętaj, że firma GAMA jako zarządca Osiedla Tęczowego odpowiedzialna jest za wybór firm administrującej osiedlem, sprzątającej i ochroniarskiej. Pomimo, że opłaty za usługi tych firm są stosunkowo wysokie a ich poziom niesatysfakcjonujący są one opłacane z naszych opłat czynszowych, podobnie jak wynagrodzenie samej GAMY, które wynosi ok. 10 tys. zł netto miesięcznie.

Jesteśmy przekonani, że odwołanie firmy GAMA i przejęcie zarządzania osiedlem przez samych mieszkańców znacząco przyczyni się do poprawienia efektywności wydawania środków wspólnoty oraz jakości świadczonych dla niej usług.

Z tego powodu prosimy Cię o obecność na zebraniu lub udzielenie pełnomocnictwa osobie, która będzie dzięki niemu mogła głosować w Twoim imieniu. Jeśli zatem wiesz, że osobiście nie weźmiesz udziału w zebraniu – przekaż Nam swój głos!

Uzupełnione o Twoje dane pełnomocnictwo możesz wrzucić je do skrzynki pocztowej poniższych członków Rady Osiedla:

ul. Szczęsna 7 m.17
ul. Szczęsna 9A m. 13
ul. Szczęsna 13A m. 9

UWAGA! Jeśli właścicielem mieszkania jest więcej niż jedna osoba to każda z nich jest zobowiązana do udzielenia pełnomocnictwa w swoim imieniu!

Jeśli zaś na zebranie wybiera się tylko jeden ze współwłaścicieli mieszkania to pozostali powinni przekazać mu swoje pełnomocnictwa, aby notariusz policzył pełen udział za dany lokal!

Z góry dziękujemy za Twoją pomoc i zaangażowanie

Rada Osiedla

 

Dodaj komentarz Trackback

komentarzy 5

  1. wierzyciel dolcana

    Szukam osób, które tak jak ja zostały oszukane przez dewelopera DOLCAN. Osób, które tak jak ja walczą latami o odzyskanie własnych pieniędzy i zgodzą się wziąć udział w programie publicystycznym dotyczącym działalności „dewelopera roku 2011”. Jeśli w jakikolwiek sposób zostałeś oszukany przez którąkolwiek ze spółek dolcan napisz.
    mieszkanie@autograf.pl

  2. jakaś aktualizacja wykresu może? czy to jest stan obecny?

  3. wykres jest aktualny

  4. Czy cały trójbarwny pasek oznacza 100% udziałów nieruchomości (udziały mieszkaniowe + garażowe)?

  5. Pasek reprezentuje mieszkania per sztuka (całość = 236) i daje poglądową informację

Dodaj komentarz