19 stycznia 2012

Wizyta na budowie o godz. 12. Temperatura w okolicach zera, brak opadów.
– największą liczbę pracujących zauważyłem przy paleniu i przewożeniu ściętych drzew – z tych większych znikło to przy zakręcie drogi i śmietniku w okolicach budynku 4. Wycięto też kilka innych przy ogrodzeniu Plasomatu, miejscami nawet zniszczyło się przez to nowe ogrodzenie.
– prace odbywają się również w budynkach 7-10, np. w jednym z mieszkań na ostatnim piętrze budynku 8 wyrwano cale drzwi balkonowe – wyobrażam sobie że to w ramach poprawek po odbiorze, bo chyba nikt z mieszkańców nie porwałby się na coś takiego.
– zasypano rów wzdłuż budynku 9. Nie ma też już rowu przy budynku 1, za to kopareczka przeniosła się w kierunku budynku 2.
– prace ziemne przy budynku 1 (w którym to również pojawiły się na kilku balkonach szyby mleczne)
– w garażu pod budynkami 7-10 w trakcie zeszłotygodniowych prac zalano ok. 1/4 hali. Dzisiaj trwały tam prace przy układaniu zbrojenia. W garażu pod budynkami 1-6 odbywały się prace przygotowawcze, na wjeździe stała jedna siatka zbrojeniowa a także był ślad opon. Zdjęcia z garażu raczej niewiele mówią, ale nie chciałem drażnić pracujących, a było zbyt ciemno by zrobić je z daleka.

Dodaj komentarz Trackback

Dodaj komentarz